Drużyna siatkarzy MOS Wola w czwórkach z brązowym medalem na Mazowszu i z awansem do mistrzostw Polski

Drużyna młodziutkich siatkarzy MOS Wola w czwórkach trenera Mateusza Jaworskiego zdobyła brązowy medal mistrzostw Mazowsza "Kinder + Sport" i awansowała do mistrzostw Polski.

W Międzyborowie odbył się Turniej Finałowy Mistrzostw Mazowsza Kinder+ Sport w kategorii ,,czwórek” . Drużyna UMKS MOS Wola Warszawa zajęła 1 miejsce w grupie i tym samym awansowała do finałowej czwórki najlepszych drużyn. O wejście do finału zmierzyliśmy się z UKS PLAS Warszawa. Pierwszego seta gładko przegraliśmy 5:15, nie kończyliśmy piłek oraz brak było wiary we własne możliwości sprawiła łatwą wygraną przeciwnika. Drugi set wyglądał zupełnie inaczej. Gra punkt za punkt, duża wola walki sprawiła, że byliśmy bardzo blisko wygrania tej partii, jednak seta przegraliśmy 14:16.

Pozostała nam walka o 3 miejsce. Tutaj zmierzyliśmy się z naszym grupowym, rywalem, UKS Polonez Wyszków. Spotkanie kontrolowaliśmy od początku do końca, dzięki czemu wygraliśmy 2:0 i tym samym wywalczyliśmy brązowy medal i awansowaliśmy do turnieju finałowego Mistrzostw Polski.

Otko Nikodem, Wojciechowski Wiktor, Chodziński Kacper, Bilewicz Mateusz, Jachowski Szymon, Ziółkowski Jędrzej

Trener:  Mateusz Jaworski