Młodziczki MOS Wola wygrały międzynarodowy turniej w Czechach

Młodziczki MOS Wola, które przygotowują się do udziału w turnieju finałowym Mistrzostw Polski wygrały duży międzynarodowy turniej MSV CUP 2016 w Bilovcu w Czechach. W turnieju startowały 22 zespoły z Czech, Słowacji i Polski. Nasze dziewczęta rozegrały osiem spotkań i wygrały cały turniej. Gratulacje!

Trwają przygotowania młodziczek do turnieju finałowego Mistrzostw Polski. W dniach 29 kwietnia do 1 maja dziewczęta brały udział w międzynarodowym turnieju w Bilovcu ( Festival -
MSV CUP 2016). Dobra postawa całego zespołu przyczyniła się do sukcesu i zajęcia pierwszego miejsca w turnieju.

Młodziczki rozgrywając 8 spotkań nie przegrały żadnego meczu, oddając w turnieju zaledwie dwa sety. W piątek i sobotę do południa rozgrywane były grupy, skąd zespół MOSu wyszedł z pierwszego miejsca. W sobotę po południu dziewczęta spotkały się z dobrze znaną i zaprzyjaźnioną Dębiną Nieporęt. W trzecim dniu rozegrany został półfinał i finał z gospodyniami turnieju.

W całej imprezie brały udział 22 zespoły z Czech, Słowacji i Polski (rocznik 2000 i młodsze). Na wyróżnienie zasługuje cały zespół, który od pierwszego do ostatniego meczu pokazał się z dobrej strony.