Świetne siatkarskie widowisko w hali na Rogalińskiej, w wykonaniu kadetów.

Kadeci MOS Wola wygrali 3:2 mecz z Metrem, po bardzo dobrym spotkaniu w wykonaniu obydwu zespołów. Licznie zebrana publiczność była świadkiem wielu doskonałych akcji najlepszych drużyn Mazowsza, które walczyły przez dwie godziny.

Kadeci MOS Wola wygrali 3:2 mecz z Metrem na szczycie rozgrywek mazowieckich, po bardzo dobrym spotkaniu w wykonaniu obydwu zespołów. Licznie zebrana publiczność była świadkiem wielu doskonałych akcji w wykonaniu najlepszych drużyn Mazowsza, które stoczyły prawie dwugodzinny pojedynek.

MOS  Wola - Metro I  3:2 (25:17)(17:25)(25:18)(20:25)(15:8).

Skład MOS Wola:
F. Drzyzga, I.Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek , K. Jonak (libero) oraz K. Kostrzewa, A. Walerzak.

Dobry, a momentami bardzo dobry,  mecz oglądaliśmy w hali MOS przy ul. Rogalińskiej.
Pierwszy set to wyraźna przewaga MOS Wola. Zespół gospodarzy grał skoncentrowany, dobrze zagrywał, a potem dobrze ustawiony blok zdobywał wiele punktów. Metro imponowało w obronie, ale siła ataku MOS Wola przyniosła wyraźne zwycięstwo 25:17.

W drugim secie Metro znacznie lepiej przyjmowało zagrywkę, która zresztą nie była już tak dobra w wykonaniu MOS-u i goście przeprowadzali wiele ataków ze środka siatki, po dobrym rozegraniu M. Pietrewicza,  których MOS nie mógł ani zablokować, ani wybronić w polu.

Trzeci i czwarty set stały na najwyższym poziomie. Obydwa zespoły już dobrze weszły w walkę i pokazały mnóstwo świetnych akcji w obronie i na siatce. W drużynie MOS Wola, za Patryka Strzeżka , który ostatnio pełnił bardzo dobrze rolę atatkującego, wszedł Konrad Kostrzewa, ponieważ Patryk nie mógł sobie poradzić w obronie przy bardzo szybkiej grze Metra. Zmiana był bardzo udana, a Konrad Kostrzewa wybronił wiele trudnych  piłek w obronie oraz przez długi okres kończył wszystkie ataki i był czołowym graczem w trzecim secie, wygranym przez MOS Wola 25:18.
Czwarty set to świetna, emocjonująca walka obydwu zespołów. Efektowne obrony, kontrataki i naprawdę wysoki poziom spotkania. Metro nie chciało sie poddać, MOS walczył o zwycięstwo 3:1. Dopiero w samej końcówce zawodnicy gospodarzy popełnili proste błędy i Metro zwyciężyło 25:20.
Piąta partia to ogromna ambicja i zaangażowanie w walkę zawodników MOS Wola, a przede wszystkim bardzo dobra gra gospodarzy. Metro jakby trochę odpoczywało po dobrej poprzedniej partii i MOS Wola szybko objął wysokie prowadzenie 7:2, 10:3 i mimo, że goście próbowali się odrodzić, a trener M. Sroka robił zmiany , to już tylko gospodarze mogli wygrać tego seta i cały mecz. Set wygrany wysoko 15:8!
W MOS Wola dobry mecz rozegrali I. Łukasik, B. Kaczmarek i K. Kostrzewa. Nierówno grali W. Pawlewicz , K. Jonak i R. Iliński,  którzy obok świetnych akcji mieli chwile przestojów. Ciężką pracę wykonał F. Drzyzga, który kierował grą kolegów.

W sumie licznie zebrana publicznośc miała świetne siatkarskie widowisko, za co należą się słowa uznania zwycięzcom i pokonanym. Oby więcej takich interesujących i na wysokim poziomie spatkań !
W tabeli rozgrywek kadetów na Mazowszu nie wszystkie zespoły mają rozegraną jednakową ilość spotkań. Siatkarze Metra I zakończyli rozgrywki i mają dwie porażki. Siatkarze MOS Wola mają jedną porażkę, a  do rozegrania jeszcze trzy wyjazdowe mecze:  ze Stolarką w Wołominie, z Jadarem w Radomiu i z Metrem II na Ursynowie.