Kadetki MOS Wola już są w ćwierćfinałach mistrzostw Polski !

Kadetki MOS Wola wygrały 3:0 rewanżowy mecz półfinałowy mistrzostw Mazowsza z Lubowidzem. W ten sposób awansowały do finału Mazowsza i do ćwierćfinałów mistrzostw Polski kadetek. Gratulacje !

W meczu rewanżowym nasze kadetki podejmowały zespół Viktorii Lubowidz. Mecz zakończył się po 50 minutach (44 min gry) zwycięstwem naszego zespołu 3:0 (25:19, 25:10, 25:23).
Wygrana ta dała naszym dziewczętom awans do finału Mistrzostw Mazowsza i tym samym awans (jako drugiej drużynie MOSu, po juniorkach) do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski.

Początek meczu był dość nerwowy, popełniliśmy dużo błędów w zagrywce i ataku. Jednak w porę dziewczęta opanowały emocje i wygrały seta do 19. Druga partia dzięki dobrej grze szczególnie w zagrywce zakończyła się do 10. Trzecia partia dostarczyła nam kilku przezabawnych sytuacji (kto był to widział, kto nie niech żałuje) i trochę emocji. Set wygrany do 23.
Szczególne podziękowania dla dziewczyn, które mimo kilku (w ostatnim czasie) problemów z kontuzjami (szczególnie środkowych) i urazami potrafiły się zmobilizować i odnieść zwycięstwa.

Mecze finałowe rozegramy z zespołem UKS Volley Wołomin w terminie: 2.03.2006r, godz. 17.30 w Wołominie i rewanż w Warszawie 4.03.2006r. godz. 13.00.