Kadetki MOS Wola wygrały pierwszy mecz półfinałowy mistrzostw Mazowsza

Zwycięstwem 3:0 w Lubowidzu zakończył się pierwszy mecz półfinałowy kadetek MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza. Mecz rewanżowy w sobotę na Rogalińskiej.

W dniu dzisiejszym nasze kadetki,po długiej przerwie w rozgrywkach,  rozpoczęły decydującą batalię o Mistrzostwo Mazowsza. Na mecz półfinałowy nasze dziewczęta musiały pojechać aż do odległego o 200km Lubowidza. Trafiliśmy na fatalne warunki atmosferyczne (padający śnieg i deszcz, ślizgawica), i z pewnymi obawami wyruszaliśmy w trasę. Szczęśliwie jednak obyło się bez sensacji zarówno w drodze jak i meczu. W małej salce w Lubowidzu nasz zespół pokonał miejscową Viktorię.

MOS Wola - Viktoria Lubowidz  3:0 (25:14, 27:25, 25:8)

Cały mecz przebiegał pod kontrolą naszych zawodniczek. Tylko końcówka drugiego seta i chwilowe rozluźnienie naszego zespołu (z prowadzenia 22:14, zrobiło się 24:24) spowodowało emocje.
Trzeci set przypieczętował pewne zwycięstwo. W sobotę na Rogalińskiej o godz. 13.30 odbędzie się mecz rewanżowy. Zwycięzca dwumeczu zagra w finale Mistrzostw Mazowsza.