Kadeci MOS Wola rozpoczęli od 3:0 z młodszym zespołem Metra

Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 drużynę Metro II , w pierwszym meczu rozgrywek finałowych o mistrzostwo Mazowsza.

Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 drużynę Metro II , w pierwszym meczu rozgrywek finałowych mistrzostw Mazowsza.

MOS Wola - Metro II  3:0 (25:20)(25:16)(25:19)

F. Drzyzga, I.Łukasik, R. Iliński, P. Strzeżek, W. Pawlewicz, B. Kaczmarek , K. Jonak (libero) oraz A. Błaszczyk, Ł. Makowski, K. Kostrzewa, A. Walerzak.

Drużyna kadetów MOS Wola w meczu z młodszym zespołem Metra odniosła spodziewane zwycięstwo, ale poziomem gry nie zachwyciła.

Młody zespół KS Metro , szczególnie w pierwszym secie, walczył bardzo ambitnie popisując się kilkoma dobrymi akcjami w obronie.

Drużyna kadetów MOS nie potrafiła należycie zmobilizować się, aby zaprezentować dobrą grę. Trener MOS-u K. Zimnicki sprawdził formę wszystkich zawodników. Przewaga MOS Wola , szczególnie w bloku i w sile ataku była bardzo wyraźna i nasza drużyna zainkasowała dwa punkty, bez straty seta.

Prawdziwe oblicze naszej druzyny powinniśmy zobaczyć pod koniec tygodnia, kiedy to kadeci MOS Wola zagrają z pierwszym zespołem Metra na Hirszfelda w piatek o godz.20,00 oraz w sobotę, w meczu na Rogalińskiej , z Jadarem Radom o godz.11,00.