Młodziczki MOS Wola wygrały w Legionowie

Młodziczki MOS Wola wygrały 2:0 z Legionovią, ostatni mecz w eliminacjach mistrzostw Mazowsza.

Młodziczki MOS-u rozegrały ostatni mecz w rundzie eliminacyjnej Mistrzostw Mazowsza na wyjeździe z Legionovią.

Legionovia - MOS Wola 0:2 (2:25)(22:25)

Jeszcze przed meczem nasze młodziczki miały już zagwarantowany awans do rundy finałowej. Spotkanie rozpoczęło się od niemal perfekcyjnej gry naszych zawodniczek. Udawało się im praktycznie wszystko i przeciwniczki nie mogły znaleźć recepty na przejęcie inicjatywy. W połowie seta zostały zmienione pratycznie wszystkie zawodniczki pierwszej szóstki. Zmienniczki godnie zastąpiły swoje koleżanki i pociągnęly dobrą passę zespołu. Dzięki temu już po zaledwie paru minutach set zakończył się wynikiem 25:2 !

Łatwe zwycięstwo i świadomość pewnego awansu spowodowało rozluźnienie w naszym zespole.
Drugi set to niemal koncert zepsutych zagrań z obu stron. Nawet najprostsze piłki sprawiały problem. Jednak dużo większe umiejętności i większy spokój w grze pozwoliły wygrać naszym dziewczętom 25:22.