Juniorzy MOS Wola rozpoczęli finały Mazowsza od wygranej z Jadarem Radom

Od zwycięstwa 3:1 z Jadarem Radom rozpoczęli juniorzy udział w finałach Mistrzostw Mazowsza. Mecz na Rogalińskiej był interesujący , a zwycięstwo odnieśliśmy po ciężkiej walce.

MOS Wola - Jadar Radom 3:1 (23:25)(25:19)(25:17)(25:22)

Michor, Łomacz, Łukasik, Gałązka, Wójcicki, Migdalski, Wojtaszek (libero) oraz Pawlewicz, Żurek, Strzeżek, Keller, Kaczmarek.

Trudny pierwszy mecz rozegrali juniorzy MOS Wola w finałach Mazowsza. Juniorzy Jadaru Radom rozpoczęli mecz z dużym animuszem, grali bez kompleksów, ryzykowali trudną zagrywką i przez cały pierwszy set mieli kilkupunktową przewagę. Kilku juniorów gości gra na codzień również w II-ligowym zespole Jadaru II.
W końcówce nasz zespół zbliżył się do przeciwnika, ale brak naszego zdecydowania w kontrataku i kilka dobrych zagrań gości sprawiło, że seta wygrali radomianie 25:23
.
W drugim secie trener Krzysztof Felczak dokonał zmian w składzie i zmiennicy Strzeżek za Wójcickiego, Kaczmarek za Michora i Pawlewicz za Łukasika wnieśli wiele pozytywnego do gry naszej drużyny. Lepiej zaczął funkcjonować blok , sporo piłek podbiliśmy w obronie i udało sie skończyć kilka kontrataków. Lepiej zaczęło funkcjonować przyjęcie zagrywki.

Również w trzecim secie nasz zespół osiągnął sporą przewagę dzięki lepszej zagrywce i kilku punktom zdobytych trójblokiem. Nasi zawodnicy weszli w walkę i podbili sporo piłek w obronie.
Czwarty set to znowu dużo walki. Radomianie nadal toczyli wyrównaną walkę, ale po kilku kontratakach MOS uzyskał przewage 4 punktów, którą utrzymał do końca meczu.

Jeszcze raz okazało się, że dzięki wyrównanemu składowi i zaangażowaniu całej dwunastki zawodników MOS Wola potrafił  przezwyciężyć kłopoty, a zawodnicy zmianowi potrafili  zmienić niekorzystny obraz gry.