Dwie porażki siatkarek MOS Wola w dwóch kategoriach wiekowych.

W piątek 13 listopada juniorki MOS Wola przegrały z siatkarkami Sparty Warszawa 1:3(10:25, 25:22, 21:25, 17:25). Dzień później kadetki we własnej hali uległy drużynie Legionovii 0:3(15:25, 14:25 25:27).

Niezbyt udany okazał się piątek 13 dla juniorek z Woli, które w meczu wyjazdowym z drużyną MUKS Sparta Warszawa zdołały wygrać tylko jednego seta. Na pewno nie mozna mówić tutaj o pechu, gdyż wynik pierwszej odsłony spotkania mówi sam za siebie. W drugim secie nasze siatkarki pokazały poziom gry jaki chcielibysmy widziec częściej. Niestety w dwóch ostatnich partiach, juniorki MOS Wola popełniły zbyt dużo błedów własnych, szcególnie w początkowej fazie setów, tracąc punkty seriami. Przez co przewaga uzyskana przez rywalki okazała się nie do odrobienia.

Dzień później kadetki MOS-u, podejmowały na własnym parkiecie drużynę LTS Legionovii. Niewątpliwie nasze siatkarki chciały pokazać się w tym meczu z jak najlepszej strony, niestety potrafiły nawiązać wyrównana walkę z przeciwnikiem tylko w trzecim secie, przegrywajac na przewagi do 25.

ESPES Sparta Warszawa 3:1 UMKS MOS Wola Warszawa (25:10)(22:25)(25:21)(25:17)

Skład MOS Wola: Olszewska, Brzuzy, Kurpiewska, Goławska, Kaczmarek, Cichosz, Kucharska (libero) oraz Kowalska, Krynicka, Siuta i Chadała.

UMKS MOS Wola Warszawa 0:3 LTS Legionovia Legionowo (15:25)(14:25)(25:27)

Skład MOS Wola: Kowalska, Krynicka, Siuta, Chadała, Kaczmarek, Piwowarczyk, Kusy, Bindulska (libero), Gruszczyńska, Dulińska, Marek.