I Turniej Grand Prix MOS Wola w kategorii czwórek dziewcząt

W niedzielę 18 października odbył się pierwszy turniej z Cyklu Grand Prix MOS Wola w kategorii czwórek dziewcząt. Do zawodów zgłosiły się czołowe kluby z Mazowsza, NOSiR Nowy Dwór, Nike Ostrołęka, LTS Legionowia oraz Metro i SP 220 Atena Warszawa, które zgłosiły do rywalizacji po dwie drużyny. Zmagania toczyły się w dwóch grupach, a wszystkie ekipy walczyły o rozstawienie do pierwszej lub drugiej ligi w kolejnym turnieju.

W turnieju rozstawieniowym, wszystkie zespoły zostały przydzielone do dwóch grup w taki sposób, żeby drużyny z tego samego klubu nie grały ze sobą. Czwórki, które zajęły trzy pierwsze miejsca w swoich grupach wywalczyły rozstawienie do pierwszej ligi, pozstałe trzy grać będą w lidze drugiej. Kolejne zawody cyklu Grand Prix dają możliwość awansu i spadku dwóm zespołom z każdej ligi, wszystko po to, żeby na ostatnim turnieju ustalić klayfikację końcową, wyłonić medalistki oraz wyróżnić najlepsze zawodniczki.

Klasyfikacja końcowa turnieju rozstawieniowego Grand Prix MOS Wola w kategorii czwórek dziewcząt: