Kadetki MOS Wola wygrały 3:1 z Legionovią na wyjeździe, w lidze Mazowsza.

W ostatnim meczu I rundy rozgrywek na Mazowszu zespół kadetek MOS Wola pokonał 3:1 Legionovię.

W ostatnim meczu I rundy rozgrywek o Mistrzostwo Mazowsza zespół kadetek MOS-u Wola zmierzył się na wyjeździe z zespołem Legionovii. Wynik tego meczu nie miał znaczenia dla końcowego układu tabeli, gdyż już wcześniej obie drużyny zapewniły sobie awans do dalszych rozgrywek. MOS z miejsca pierwszego, a Legionowia z drugiego miejsca.
Po wczorajszym zwycięstwie w lidze juniorek nasze dziewczęta podeszły do meczu BARDZO MOCNO rozluźnione. Chciały udowodnić, że można wygrać stojąc w miejscu (udało się pierwszego seta). Dopiero przegrany set  spowodował większe zaangażwanie w grę. W kolejnych setach przeciwnik nie miał już zbyt dużo do powiedzenia, o czym świadczą wyniki: 25:5 !!! i 25:12.

MOS - Legionovia 3:1 (25:21, 21:25, 25:5, 25:12).

Skład naszego zespołu:  Petrykowska Agata (16pkt.), Stawicka Asia (13,5), Lizińczyk Gosia (11), Kunysz Ania (9), Dudek Magda (8), Grabowska Gaba (7), libero-Kowalska Kasia. Na zmiany wchodziły: Gniadzik Gosia, Gniadzik Magda, Komór Kasia, Łubianka Paulina.