Emocjonujący mecz kadetów MOS Wola.

W czwartek 24 września o godz. 19:30 w hali MOS na Rogalińskiej odbył się mecz pomiędzy dwiema drużynami kadetów z Woli. Po zaciętym i emocjonującym meczu wygrała pierwsza drużyna MOS Wola 3:1 (24:26)(29:27)(25:20)(27:25).

Jeśli ktoś przed meczem uznał, że  będzie to spotkanie bez emocji, a stawiana w roli faworytów pierwsza drużyna MOS-u prowadzona przez trenera Kamila Trzcińskiego bez trudu poradzi sobie ze swoimi kolegami z ekipy drugich kadetów, to był w ogromnym błędzie. Siatkarze prowadzeni przez trenera Konrada Nassalskiego pokazali się z bardzo dobrej strony i postawili trudne warunki swoim rówieśnikom z pierwszej drużyny. Z obu stron widać było ogromną determinację, wolę walki i chęć zwycięstwa, co ma odzwierciedlenie w wyniku spotkania, gdzie trzy z czterech setów rozgrywane były na przewagi.

MOS II Wola - MOS I Wola 1:3 (26:24)(27:29)(20:25)(25:27)

Skład MOS I Wola: W.Wachowicz, P.Czerwiński, A.Tomaszewski, M.Skibiński, R.Prokopczuk, M.Gałązka(kapitan), P.Borowski, T.Siewiorek, P.Belkiewicz, J.Ochnik, S.Jędrzejczyk, S.Strulak, J.Najmiec(libero), M.Golis(libero).

Skład MOS II Wola: J.Krupiński, M.Ostrowski, P.Stumiłowicz, M.Czaplicki, G.Molga, C.Brodziński, A.Milczarski, A.Toczyński, J.Warszawski, A.Jass(kapitan), P.Pawlak, K.Boguszewski, J.Narewski(libero), F.Szymański(libero).