Drugi zespół kadetów MOS Wola uczestniczył w turnieju w Świeciu

Druga drużyna kadetów MOS Wola trenera Konrada Nassalskiego zajęła szóste miejsce w turnieju w Świeciu. Turniej w którym grało 9 zespołów wygrała drużyna Trefla Gdańsk przed Chemikiem Bydgoszcz. Najlepszym zawodnikiem drużyny MOS Wola uznano Eryka Gumowskiego.

MOS II Wola - Chemik Bydgoszcz 0:2

Po pierwszej fazie zajęliśmy miejsce 4 i w rundzie drugiej graliśmy o miejsca 4-6

W niedzielę graliśmy z Metrem porażka 0:2 i z Tempo Olsztyn porażka 1:2

w ogólnej klasyfikacji zajęliśmy miejsce 6, a najlepszym zawodnikiem zespołu został Eryk Gumowski.

Trener Konrad Nassalski :
 - Jestem zadowolony z postawy mojego zespołu w szczególności w dwóch pierwszych dniach gdzie byliśmy w stanie postawić się takim drużynom jak Gdańsk, Bydgoszcz, Świnoujście, gdzie grają zeszłoroczni medaliści Mistrzostw Polski. Duża liczba rozegranych spotkań pozwoliła na sprawdzenie w boju wszystkich zawodników.