Młodziczki MOS Wola pokonały 2:0 Nowy Dwór Mazowiecki w mistrzostwach Mazowsza.

Młodziczki MOS Wola odniosły zwycięstwo w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza. We własnej hali przy ul. Rogalińskiej pokonały dziś 2:0 drużynę z Nowego Dworu Mazowieckiego.

MOS Wola - Nowy Dwór Mazowiecki 2-0 (25:5; 25:15).

Skład MOS Wola : Agata Borońska, Klaudia Maciurzyńska, Weronika Krukowska, Paulina Moczulska, Katarzyna Dąbrowska, Magda Kotulska, Małgorzata Kramarska (libero), na zmianę wchodziły Anna Kamińska i Agnieszka Pietrzyńska.

Mecz miał bardzo jednostronny charakter. Już od samego początku dziewczyny z MOS-u uzyskały znaczącą przewagę (10:1) dzięki bardzo dobrej zagrywce, z którą nie mogły poradzić sobie zawodniczki z Nowego Dworu. Przy stanie 14:5 na zagrywkę weszła Kasia Dąbrowska i już z niej nie zeszła kończąc seta wynikiem 25:5.

Na początku drugiego seta młodziczki MOS-u już nie były tak skoncentrowane i przeciwniczki wyszły na prowadzenie 2:0, jednak to było wszystko co mogły zdziałać, po przejęciu zagrywki zrobiło się 6:2 i mecz był już do końca spokojnie kontrolowany.