Dramatyczny , 2-godzinny pojedynek drugiej drużyny kadetów z Wołominem.

Druga drużyna kadetów MOS Wola przegrała , po dramatycznym spotkaniu, 2:3 z Junior Stolarką I Wołomin , mimo prowadzenia 2:0. Jeszcze raz potwierdziła się stara siatkarska prawda, że " kto nie chce wygrać 3:0 - przegrywa 2:3 ".

Druga drużyna kadetów MOS Wola przegrała , po dramatycznym spotkaniu, 2:3 z Junior Stolarką I Wołomin , mimo prowadzenia 2:0. Jeszcze raz potwierdziła się stara siatkarska prawda, że  " kto nie chce wygrać 3:0 - przegrywa 2:3 ".

MOS Wola II - Junior Stolarka I Wołomin 2:3 (25:19)(25:17)(21:25)(15:25)(9:15)

Skład MOS Wola : M. Marchwicki, K. Chilimoniuk, M. Szafrański, A. Błaszczyk, K. Dziubański, N. Balicki, M. Stefaniuk (libero) oraz  G. Krauze, P. Łukasiak.
Byli w składzie - M. Kwiatos, M. Olszewski, F. Osiecki, M. Bielawski.
Nieobecni: M. Gawryszewski, K. Neneman, M. Kucharek, J. Maliszewski

Dramatyczny i długi mecz oglądaliśmy w hali przy ul. Rogalińskiej. Drugi zespół kadetów MOS Wola mógł sprawić wielką niespodziankę wygrywając z pierwszym zespołem z Wołomina.
Nasza drużyna grała dobrze, momentami bardzo dobrze i po dwóch udanych setach prowadziła 2:0 ( 25:19) i (25:17). Przewaga naszego zespołu była wyraźna. I w tym momencie drużyna MOS-u  ... przestała grać. Natomiast drużyna Stolarki Wołomin, po dwóch niezbyt udanych setach , zaczęła robić mniej błędów własnych i  wykorzystała niemoc naszych siatkarzy.
Wołominianie wykorzystali bardzo słabą grę naszych zawodników w obronie i wiele piłek kiwali oraz plasowali , a wszystko wpadało w nasz plac. Pod koniec meczu drużyna  z Wołomina niepodzielnie panowała na boisku. Szczególnie nieskutecznie grali w ostatnich setach liderzy naszej drużyny - K. Dziubański, A. Błaszczyk i M. Marchwicki, którzy wcześniej w dwóch pierwszych setach zdobywali bardzo dużo punktów i grali dobrze. Słabo spisywał się grający na libero M. Stefaniuk, nic nie mogli zablokować nasi środkowi. Jedynym jaśniejszym punktem drużyny był dobrze grający Karol Chilimoniuk.