Kadeci MOS Wola już uzyskali awans do turnieju finałowego Mistrzostw Polski po drugim zwycięstwie w 1/2 przy Rogalińskiej

Zespół kadetów MOS Wola wygrał drugi mecz w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski i już zapewnił sobie awans do turnieju finałowego! To czwarta drużyna naszego klubu, która uzyskała awans do elity najlepszych w kraju! MOS Wola Warszawa - Kęczanin Kęty 3:0 (11,20,16). Gratulacje! Czarni Radom wygrali 3:2 z Chemikiem Bydgoszcz i tez awansowali. Jutro mecz MOS - Czarni o I miejsce w półfinale.

MOS Wola Warszawa - Kęczanin Kęty 3:0 (25:11)(25:20)(25:16)

Kuć, Szymański, Bączek,Rećko, Grzymała, Siewierski, Jaskuła (libero) oraz Podgórzak, Prokopczuk, Gielo, Żabicki, Kacperkiewicz

W drugim meczu turnieju półfinałowego kadeci MOS Wola także odnieśli wysokie zwycięstwo. Nasza drużyna przeważała we wszystkich elementach, a szczególnie gra blokiem przynosiła wiele punktów.

Fotogalerięz meczu MOS Wola - Kęczanin można oglądać na naszej stronie na facebooku:

Bardzo ciekawy i dramatyczny był mecz Chemika Bydgoszcz z Czarnymi Radom. Trwała bardzo wyrównana walka, a mecz trwał 2 godziny i 5 minut. O wszystkim decydował piąty set. W ostatniej partii także trwała zacięta walka, a Chemik prowadził 10:8 i....nagle wszystko zaczął psuć. Kolejne osiem punktów zdobyli w jednym ustawieniu Czarni Radom przy ogromnej pomocy zespołu z Bydgoszczy, który dostał przedziwnej zapaści.

Chemik Bydgoszcz - Czarni radom 2:3 (25:19)(23:25)(25:21)(20:25)(10:15)