Pierwsza porażka zespołu juniorów MOS Wola w tym sezonie.

Drużyna juniorów MOS Wola przegrała pierwszy mecz w tym sezonie, ulegając w hali przy Rogalińskiej, po 2-godzinnym meczu, zespołowi Metra 1:3 (25:18)(20:25)(22:25)(23:25).

MOS Wola Warszawa - KS Metro Warszawa 1:3 (25:18)(20:25)(22:25)(23:25)

Łukaszewicz, Gromelski, Grot, Zimoń, Drewniak, Rudzki, Opiatowski (libero) Jaglarski (libero) oraz Kacperkiewicz, Siewierski, Kubeł

Na stronie MOS Wola na facebooku można oglądać fotogalerię (22 zdjęcia) z meczu z Metrem:

Drużyna juniorów MOS Wola rozpoczęła mecz z Metrem w wielkim stylu i objęła prowadzenie 7:0. Potem nie było juz tak doskonale, ale pierwszą partię nasi siatkarze wygrali 25:18, a najwięcej punktów zdobył Gromelski, który był nieosiągalny dla zawodników Metra.

W drugim secie lepiej zaczęli grać goście, nasz zespół popełniał dużo błędów własnych i seta MOS Wola przegrał 20:25.

Trzecia i czwarta partia to wyrównana walka, dużo wymian piłek, dobrych obron w polu, ale także sporo błędów u obydwu zespołów. Trzeci i czwarty set trwały po 32 minuty i dostarczyły sporo emocji dość licznie przybyłym na mecz kibicom.

Pod koniec trzeciej, wyrównanej partii gospodarze mieli pretensje do sędziów, po niezrozumiałej decyzji, która odebrała MOS-owi szansę wygranie tej partii.

W trzeciej i czwartej partii zespół Metra wykazał więcej zimnej krwi i potrafił wygrać końcówki. W zespole MOS-u zawiódł blok oraz zbyt mało akcji kończyli skrzydłowi.