MOS WOLA zajął czwarte miejsce w turnieju mini siatkówki o Puchar Wójta Gminy Kosakowo w turnieju „czwórek” dziewcząt

W dniach 22-23 listopada 2014 roku w Mostach został rozegrany II Ogólnopolski Turniej Mini Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Kosakowo, w którym udział wzięły zawodniczki MOS Wola z rocznika 2002.

W pierwszej fazie turnieju 20 drużyn podzielono na cztery pięciozespołowe grupy i grano jednego seta do 25 punktów. MOS rozlosowano do grupy „B”, w której kolejno pokonał Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa II, UKS Wieżyca Stężyca II, SP 29 Gdynia I, SP nr 9 Rumia I zajmując pierwsze miejsce w grupie.

Do kolejnej fazy turnieju awansowały po trzy najlepsze drużyny z grup, tworząc dwie sześcioosobowe grupy z zachowaniem wyników z fazy pierwszej. W tej fazie rozgrywek MOS uległ zespołowi SP 220 Atena, oraz pokonał UKS 95 Zatoka Puck I i SP 85 Gdańsk. W rezultacie z drugiego miejsca w grupie awansował do półfinału.W półfinale spotkał się z późniejszym zwycięzcą turnieju, drużyną UKS Wieżyca Stężyca I ulegając po ciekawym meczu. Mecz o trzecie miejsce to ponowne spotkanie z SP 220 Atena i zacięta walka zakończona porażką 1:2, (12:15 w tie breaku).

Ostateczna klasyfikacja:

UKS Wieżyca Stężyca I

Stowarzyszenie Przyjaciół Pępowa I

SP 220 Atena

MOS WOLA

Wyrazy uznania dla organizatorów UKS Lider Dębogórze za profesjonalne zorganizowanie turnieju, łącznie rozegrano ponad 80 spotkań. Rozgrywki stały na wysokim poziomie a wszystkie zawodniczki MOS zaprezentowały się z dobrej strony i wytrzymały trudy całego turnieju. Gratulacje dla całego zespołu i trenera.

Zespół MOS wola wystąpił w turnieju w składzie: Zuzanna Czekalska, Gabriela Filipiuk (k), Ola Pająkowska, Marta Roicka.