Zapraszamy na mecz II ligi mężczyzn w sobotę przy Rogalińskiej

Drugoligowa drużyna siatkarzy MOS Wola w sobotę rozegra swój trzeci mecz w tegorocznych rozgrywkach. W hali na Rogalińskiej w sobotę o godz.18,00 gościć będziemy zespół Centrum Augustów. Naszej młodej drużynie potrzebny jest doping kibiców. Zapraszamy!

Portal Strefa Siatkówki tak skomentował poprzednia kolejkę rozgrywek grupy IV , w której gra nasz zaspół:

" Huragan Wołomin wygrał w trzech setach z MOS-em Wola Warszawa. Gospodarze spotkania wykazali się większym sprytem i doświadczeniem od rywali i są liderami grupy czwartej, bez straty seta. Godzinę trwał mecz pomiędzy AZS-em II Olsztyn a Wichrem Wilkasy. Zwycięstwo siatkarzy z Warmii i Mazur nie było ani na chwilę zagrożone, rywale byli bezradni, tylko w pierwszym secie zdobyli 13 punktów, w pozostałych mniej. Także trzy partie trwał pojedynek Huraganu Międzyrzec Podlaski z Czołgiem AZS UW Warszawa, jednak w tym spotkaniu było znacznie więcej emocji. Ważny dla losów meczu okazał się drugi set, w którym walka toczyła się na przewagi, a zwycięsko z niego wyszli siatkarze Huraganu. Warszawianie w trzeciej partii już opadli z sił i ulegli gładko 15:25. Trzeci zespół ze stolicy - MKS MDK Legia - także poniósł porażkę. W pierwszym i drugim secie obie drużyny walczyły na równi, losy partii rozstrzygały się w końcówkach. Natomiast trzecia i czwarta partia należały już do Centrum Augustów. W tej kolejce pauzował zespół SKS Hajnówka."