"Warszawski Kurier Sportowy" o naszych sukcesach na plaży

"NA PLAŻY FAJNIE JEST..." - w artykule pod takim tytułem Wojciech Potocki w "Warszawskim Kurierze Sportowym" Nr 19 z 10 czerwca prezentuje relację z Mistrzostw Mazowsza w siatkówce plażowej.Artykuł ilustrowany jest zdjęciem z mistrzostw na Moczydle.

"Na plaży fajnie jest ..śpiewała Majka Jeżowska. Ten skoczny i wesoły refren po weekendowych mistrzostwach Mazowsza w siatkówce plażowej najlepiej jednak zabrzmi w ustach stołecznych siatkarek i siatkarzy z UMKS MOS Wola. Własnie zawodnicy tego klubu zdominowali imprezę i wywalczyli kilka miejsc na podium.
W kategorii juniorów można nawet mówić o nokaucie w wykonaniu wolskich reprezentantów: zdobyli wszystkie medale, jednocześnie awansowali do półfinałów mistrzostw Polski i powtórzyli ubiegłoroczne sukcesy(...).
(...) Wolskie dziewczyny wcale nie były gorsze od chłopców. Tytuły wywalczyły Angelika Kołek i Justyna Skurzyńska. Obie w ubiegłym roku były mistrzyniami w kategorii kadetek, a teraz powtórzyły sukces wśród juniorek(...).

Więcej można przeczytać w Warszawskim Kurierze Sportowym.