Zwycięstwo juniorów MOS Wola na zakończenie pobytu w Berlinie

Drużyna juniorów MOS Wola wygrała 3:2 mecz w Berlinie, na zakończenie wizyty w Szkole Mistrzostwa Sportowego VC Olympia Berlin.

Drużyna juniorów MOS Wola wygrała 3:2 mecz w Berlinie, na zakończenie wizyty w Szkole Mistrzostwa Sportowego VC Olympia Berlin Zürich Team. Przeciwnikiem nszej drużyny był rocznik 1987 Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Berlinie. W dryżynie berlińskiej gra pięciu reprezentantów Niemiec rocznika 87.

MOS Wola - VC Olympia Berlin Zürich Team  3:2 (25:27), (25:18); (22:25), (25:16); (15:12)

Jak przekazał nam w rozmowie telefonicznej trener Krzysztof Felczak, mecz był zacięty i szkoda pierwszej partii, gdzie MOS Wola prowadził już 18:13 , ale przegrał seta 25:27.
W pozostałych setach wszystko decydowało się na początku każdej partii. Zespół, który uzyskiwał przewagę, "dowoził" ją do końca seta.

Nasz zespół MOS Wola rozpoczął szóstką:
Zrajkowski, Keller, Świrydowicz, Mazowiecki, Łukasik, Stępień, Kowal (libero). Na zmiany wchodzili jeszcze Kiszka, Wójcicki, Kościołowski.
Kamil Skrzypkowski doznał kontuzji palca w czasie wczorajszego turnieju siatkówki plażowej i nie mógł grać.

Gospodarze niemieccy byli zadowoleni z gier kontrolnych z naszym zespołem, mimo że byliśmy osłabieni brakiem trzech mistrzów Europy. Zapowiedziano kontynuowanie wymiany pomiędzy MOS-em Wola a Olympią Berlin.