Najmłodsi siatkarze grali w II Turnieju KINDER + SPORT w Międzyborowie.
W czasie ostatniego weekendu w Międzyborowie grali najmłodsi siatkarze MOS Wola w dwójkach, trójkach i czwórkach. Był to drugi turniej z cyklu eliminacji wojewódzkich KINDER + SPORT.
II turniej mini siatkówki –„dwójki” chłopców „Kinder+Sport”
12 kwietnia 2014 r. w Międzyborowie rozegrany został II cykl turniejowy mini siatkówki chłopców „Kinder+Sport”, w kat. dwójek, trójek i czwórek.
Wyniki dwójek:
Grupa C |
|
SETY |
MAŁE PUNKTY |
|
|||||
Metro IV |
5 |
0 |
105 |
67 |
1,57 |
||||
Huragan Wołomin I |
4 |
1 |
100 |
59 |
1,69 |
||||
Siedlce II |
3 |
2 |
85 |
85 |
1,00 |
||||
MOS Wola IV |
2 |
3 |
84 |
93 |
0,90 |
||||
Siedlce V |
1 |
4 |
83 |
96 |
0,86 |
||||
Huragan Wołomin V |
0 |
5 |
48 |
105 |
0,46 |
GRUPA C
MOS WOLA IV - Huragan Wołomin I 10:21
MOS WOLA IV- Metro IV 17:21
MOS WOLA IV - Siedlce II 15:21
MOS WOLA IV - Siedlce V 21:19
MOS WOLA IV - Huragan Wołomin V 21:11
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Grupa F |
SETY |
MAŁE PUNKTY |
|
||||||
|
Siedlce I |
4 |
0 |
84 |
47 |
1,79 |
||||
|
Plas IV |
3 |
1 |
78 |
65 |
1,20 |
||||
|
Plas VII |
2 |
2 |
76 |
64 |
1,19 |
||||
|
MOS Wola III |
1 |
3 |
67 |
81 |
0,83 |
||||
|
Żuromin III |
0 |
4 |
36 |
84 |
0,43 |
GRUPA F
MOS Wola III - Siedlce I 12:21
MOS Wola III - Plas IV 17:21
MOS Wola III - Plas VII 17:21
MOS Wola III - Żuromin III 21:18
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Grupa G |
SETY |
MAŁE PUNKTY |
|
||||||
|
AS Ostrołęka I |
5 |
0 |
105 |
34 |
3,09 |
||||
|
Ursus II |
4 |
1 |
93 |
63 |
1,48 |
||||
|
Polonez I |
3 |
2 |
89 |
76 |
1,17 |
||||
|
MOS Wola II |
2 |
3 |
72 |
83 |
0,87 |
||||
|
Siedlce III |
1 |
4 |
57 |
99 |
0,58 |
||||
|
Żuromin II |
0 |
5 |
44 |
105 |
0,42 |
GRUPA G
MOS Wola II - AS Ostrołęka I 5:21
MOS Wola II - Ursus II 10:21
MOS Wola II - Siedlce III 21:11
MOS Wola II - Polonez I 15:21
MOS Wola II - Żuromin II 21:9
|
|
|
|
|
|
|
||||
|
Grupa J |
SETY |
MAŁE PUNKTY |
|
||||||
|
Metro I |
5 |
0 |
105 |
51 |
2,06 |
||||
|
MOS Wola I |
4 |
1 |
98 |
61 |
1,61 |
||||
|
321 Bemowo II |
2 |
3 |
80 |
93 |
0,86 |
||||
|
AS Ostrołęka III |
2 |
3 |
80 |
94 |
0,85 |
||||
|
Plas VI |
2 |
3 |
75 |
92 |
0,82 |
||||
|
Siedlce IV |
0 |
5 |
58 |
105 |
0,55 |
GRUPA J
MOS Wola I - Metro I 14:21
MOS Wola I - 321 Bemowo II 21:13
MOS Wola I - Plas VI 21:10
MOS Wola I - AS Ostrołęka III 21:7
MOS Wola I - Siedlce IV 21:10
Rozstawienie na kolejny turniej:
Grupa F
1 Siedlce I
2 Net I
3 Ursus III
4 MOS Wola IV
5 Ursus IV
6 Praska 30 III
Grupa J
1 Metro I
2 Metro III
3 Polonez I
4 MOS Wola III
5 Plas IV
6 Libero W-wa
Grupa K
1 Plas II
2 MOS Wola I
3 Wrzos I
4 MOS Wola II
5 Żuromin III
6 Net IV