Porazka kadetów MOS Wola z Czarnymi Radom. W niedzielę decydujący mecz z Huraganem Wołomin.

Kadeci MOS Wola przegrali O:3 z Czarnymi Radom w drugim meczu turnieju finałowego Mistrzostw Mazowsza. Ostrołęka wygrała 3:2 z Huraganem Wołomin. W niedzielę siatkarze MOS Wola zagrają z Wołominem o brązowy medal i o awans do Mistrzostw Polski, zaś Czarni Radom i Ostrołęka zagrają o tytuł mistrza Mazowsza.

W drugim meczu nasi siatkarze spotkali sie z Czarnymi Radom, faworytami rozgrywek na Mazowszu. Przegraliśmy 0:3, ale nasi siatkarze zagrali znacznie lepiej niż w pierwszym meczu.

Czarni Radom -  MOS Wola Warszawa 3:0 (25:19)(27:25)(25:17)

Trener Konrad Cop w rozmowie telefonicznej podkreslił, że zagraliśmy znacznie waleczniej, ale Radom był po prostu lepszy. Szkoda drugiego seta, bo prowadziliśmy w końcówce, była szansa na wyrównanie 1:1 w setach, ale przegraliśmy końcówkę 25:27, krórej nie powinniśmy przegrać - skomentował trener.

W drugim meczu Olimp Ostrołęka pokonał 3:2 Huragan Wołomin.

W ten sposób sytuacja jest jasna i  klarowna. O złoty medal zagrają Czarni Radom z Ostrołęką, zaś o medal brązowy i awans do Mistrzostw Polski  zmierzą się MOS Wola z Huraganem Wołomin.