Juniorki MOS Wola mistrzyniami Mazowsza w pięknym stylu, bez straty seta!

Drużyna juniorek MOS Wola trenera Artura Wójcika w pięknym stylu zdobyła tytuł MISTRZYŃ MAZOWSZA, wygrywając wszystkie mecze po 3:0. Teraz nasze juniorki czeka turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski we własnej hali przy Rogalińskiej.

W fotogalerii na stronie MOS Wola na facebooku znajduje sie kilkadziesiat zdjęć z turnieju o mistrzostwo Mazowsza juniorek:

Oto relacja red. katarzyny Ambroziak  z turnieju Finałoweo Mistrzostw Mazowsza Juniorek, która ukazała się na portalu Siatkanews:

Juniorki MOS Wola Warszawa Mistrzyniami Mazowsza!

Od piątku do niedzieli na parkietach Centrum Rekreacyjno-Sportowego na warszawskich Bielanach odbywał się Turniej Finałowy Mistrzostw Mazowsza – o tytuł ten zawalczyły drużyny Sparty Warszawa, MOS-u Wola Warszawa, MUKS-u Volley Płock oraz LTS-u Legionovii Legionowo. Walka toczyła się również o awans do 1/4 Mistrzostw Polski, który uzyskać mogły już tylko trzy zespoły.

Turniej Finałowy stał na wysokim poziomie sportowym. Jednak przez całkowitą dominację zespołów, mecze oglądało się bardzo ciężko ze względu na grę tylko jednego zespołu i przez „nieobecność” rywala. Najwięcej emocji kibicom dostarczyły spotkania gospodyń z MOS-em Wola Warszawa oraz Sparty Warszawa z LTS Legionovią. Mistrzem Mazowsza zostały siatkarki MOS-u Wola Warszawa, które były faworytkami do zajęcia najwyższego stopnia podium wojewódzkich zawodów. Srebro wywalczył zespół gospodyń, MUKS-u Sparty Warszawa – w ostatnim dniu spotkań pokonały po bardzo dobrym i zaciętym meczu legionowski LTS, którego ambicja i wola walki uplasowały ostatecznie na trzecim miejscu. Poza podium i bez awansu znalazł się zespół MUKS-u Volley Płock, który nie wygrał żadnego spotkania zdobywając zaledwie jednego seta w całych rozgrywkach.

Pierwsza faza rozgrywek Mistrzostw Polski, czyli 1/4 finału, odbędzie się już za dwa tygodnie (28.02-01.03) – jednym z gospodarzy tego turnieju będzie UMKS MOS Wola Warszawa. Serdecznie zapraszamy!