Zwycięstwo juniorów MOS Wola w III lidze mężczyzn

Drużyna juniorów MOS Wola grająca także w III lidze mężczyzn pokonała 3:0 zespół Powsinek Wilanów w meczu, który odbył się w hali przy ulicy Rogalińskiej.

MOS Wola – Powsinek Wilanów.

Dnia 21 listopada w hali przy ul. Rogalińskiej 2 w Warszawie, o godz. 19.30 odbył się kolejny mecz III ligi seniorów, w którym przeciwnikami naszych juniorów była drużyna UKS Powsinek Wilanów.

Pierwszy set nie zaczął się po myśli zawodników trenera Krzysztofa Felczaka. Duża liczba błędów własnych, a szczególnie kilka zepsutych zagrywek pozwoliło drużynie przyjezdnej uzyskać kilku punktową przewagę. Goście kontrolowali przebieg gry do stanu 19:16. Od tego momentu zawodnicy MOS-u wykorzystali swoją przewagę na siatce i skończyli kilka ważnych piłek. Gdy na tablicy widniał wynik 22:21 trener Krzysztof Felczak zdecydował się na podwójną zmianę (M. Warzywoda i D. Grzymała), która okazała się strzałem w dziesiątkę i pomogła w zwycięstwie w pierwszym secie 25:22.

Drugi set to już wyraźna przewaga juniorów MOS Wola. Seria dobrych zagrywek, na początku partii, kapitana gospodarzy Michała Włostowskiego pozwoliła uzyskać sporą przewagę, której nasz zespół nie oddał już do końca, wygrywając pewnie seta 25:13.

W trzeciej partii drużyna z Wilanowa nie miała już nic do stracenia, dlatego przez większość seta starała się przeciwstawić młodszym zawodnikom. Akcje toczyły się punkt za punkt, a dopiero w końcówce drużyna MOS-u wypracowała sobie przewagę, wygrywając seta 25:22 i cały mecz pewnie 3:0.

Następny mecz w III lidze seniorów juniorzy rozegrają we wtorek 26 listopada również przy ul. Rogalińskiej, a ich rywalem będzie drużyna 4CV Garwolin. Wszystkich chętnych kibiców MOS WOLA zapraszamy na mecz.

UMKS MOS Wola – UKS Powsinek Wilanów 3:0 (22; 13; 22)

MOS Wola: Prudzyński, Rudzki, Włostowski, Malangiewicz, Kokoszka, Warzywoda, Grzymała, Mata (L), Pawłowski, Rećko, Brudziński, Kosno,

nadesłał: K. Kulik