Młodzicy MOS Wola na trzecim miejscu w kolejnym turnieju I ligi o Mistrzostwo Mazowsza

Drużyna młodzików MOS Wola startowała w drugim turnieju o Mistrzostwo Mazowsza, który odbył się w Żurominie w miniony weekend. Nasi siatkarze wygrali trzy mecze i przegrali dwa spotkania. Ostatecznie zajęli trzecie miejsce w turnieju I ligi mazowieckiej.

W dniach 16 – 17 XI 2013 został rozegrany drugi Turniej I Ligii w kategorii Młodzika w Żurominie. Drużyna Mos Wola uzyskała następujące wyniki:

Trener Mateusz Jaworski tak skomentował start naszego zespołu młodzików:

" - Cieszy mnie osiągnięty rezultat, a przede wszystkim to, że poprawiliśmy elementy gry które często u nas zawodziły i traciliśmy przez to sporo punktów. Teraz mamy czas na to, aby przeanalizować naszą grę i jeszcze bardziej ją uskutecznić. Na wyróżnienie zasługuje kapitan zespołu Aleksander Jass, który w trudnych momentach naszych spotkań potrafił poprowadzić zespół do zwycięstwa. Gratulacje dla całego zespołu, który drugi raz z rzędu na turnieju o punkty w klasyfikacji mazowieckiej zajął 3 miejsce.

Aleksander Jass (kapitan), Borowski Paweł ,Skibiński Michał, Prokopczuk Rafał, Ostrowski Mikołaj, Tomaszewski Adrian, Golis Mateusz (libero), Dyliński Kacper (libero), Belkiewicz Patryk, Szczęsny Błażej, Tumiłowcz Piotr, Siewiorek Tomasz

Trenerzy:  Mateusz Jaworski, Andrzej Doktorski