Kolejna wygrana drużyny kadetek MOS Wola w I lidze Mazowsza

Drużyna kadetek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka wygrała kolejny mecz w lidze mazowieckiej. Tym razem nasze dziewczęta wygrały 3:0 z klubem UKS Olimp w Tłuszczu.

WYGRANA KADETEK W TŁUSZCZU

Udanie rozpoczęły rundę rewanżową nasze kadetki. We wtorek pokonały w wyjazdowym meczu UKS Olimp Tłuszcz 3 : 0.

UKS Olimp Tłuszcz - MOS Wola Warszawa 0:3 (14:25)(17:25)(25:27)

Pierwsze dwa sety to zdecydowana przewaga drużyny trenera Lizińczyka. Już w początkowych fragmentach tych partii kadetki MOS-u uzyskiwały wysoką punktową przewagę (odpowiednio 5 : 0 i 7 : 0 ) , a później po dobrej grze systematycznie ją powiększały. W trzecim secie ( nie po raz pierwszy w tym sezonie ) , do głosu zaczęły dochodzić przeciwniczki. Zespół z Tłuszcza, dopingowany przez swoich kibiców, zaczął grać coraz lepiej, a w drużynie MOS-u pojawiały się błędy zwłaszcza w obronie i przyjęciu zagrywki. Końcówka dramatyczna. Zawodniczki z Tłuszcza miały nawet piłkę setową, jednak tym razem szczęście uśmiechnęło się do dziewcząt z Rogalińskiej, które bez straty seta zakończyły to spotkanie.

Na szczególne wyróżnienie w drużynie z Woli zasłużyły- niezawodna na zagrywce jak i w ataku Kasia Jędrzejewska i mądrze grająca na pozycji atakującej ( nominalne "libero"), Klaudia Kucharska.

Skład UMKS MOS Wola:  Olszewska Ola, Jędrzejewska Kasia, Tomaszewska Julia, Kucharska Klaudia, Kurpiewska Natalia, Brzuzy Weronika, Pawłowska Ania, Misiukiewicz Julia, Pontek  Paulina.