Zwycięstwo 3:1 z ŁKS w pierwszym meczu półfinałowym

Juniorki MOS Wola od zwycięstwa 3:1 rozpoczęły udział w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski we Wrocławiu.

MOS WOLA - ŁKS Łódź 3:1 (21:25)(25:22)(25:20)(25:20)

Według relacji trenera Stanisława Lizińczyka w pierwszym secie gra nie kleiła się obydwu zespołom. Dziewczyny były stremowane i robiły dużo błędów. Końcówkę wygrał zespół ŁKS.

Od drugiego seta juniorki MOS Wola zaczęły grać agresywniej w ataku, weszły w walkę i sporo broniły w polu. Drugi set 25:22 dla MOS Wola.

Trzecia i czwarta partia to już coraz wyraźniejsza przewaga naszych dziewcząt, które grały dobrze , spokojnie i kontrolowały przebieg wydarzeń na boisku.

W drugim meczu pierwszego dnia turnieju Gwardia Wrocław dośc łatwo pokonała 3:0 Gedanię Gdańsk.