Druga drużyna kadetów MOS Wola wygrała 3:0 z MKS MDK Warszawa

Miłą niespodziankę sprawiła druga drużyna kadetów MOS Wola trenera Piotra Najmowicza zwyciężając 3:0 pierwszy zespół kadetów MKS MDK Warszawa w I lidze mazowieckiej.

Druga drużyna kadetów MOS Wola wygrywa 3:0 z MDK Warszawa

Dużo pozytywnych emocji przyniosła sobota 19.10.13r. kibicom MOS-u w kategorii kadeta.

Po meczu MOS I Wola  – Czarni Radom wygranym przez naszą drużynę 3:1 rozegrane zostało spotkanie MOS II Wola – MKS MDK Warszawa. Zdecydowanym faworytem tego spotkania była drużyna gości jednak gracze trenera Piotra Najmowicza, mimo krótkiego stażu treningowego, pokazali się z dobrej i skutecznej strony.

UMKS MOS II Wola Warszawa – MKS MDK Warszawa 3:0 (23,20,23)

MOS: Cecot P., Jarzynka Sz., Mamla R., Kuik B., Rojewski M., Kowalski K. oraz Goździkiewicz K. (libero), Kołodziejczyk P., Paciorek P., Kutyła B.

Po meczu trener Piotr Najmowicz powiedział:

„ - Cieszę się bardzo z tego zwycięstwa. Chłopcy pokazali, że nasza praca nie idzie na marne. Potrafiliśmy poukładać grę i wygrać. Wykorzystaliśmy słabszy dzień rywali i narzuciliśmy swoje warunki gry. Widzę spore postępy u moich chłopaków i liczę na to, że będą dalej pracować.”