Wygrana kadetek MOS Wola z Ateną Warszawa

Piąte kolejne zwycięstwo odniosły kadetki MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka w I lidze mazowieckiej. Tym razem nasze kadetki pokonały 3:0 Atenę Warszawa w meczu, który odbył się w hali rywalek.

Wygrana kadetek MOS- Wola z Ateną

Atena Warszawa - MOS Wola Warszawa 0:3 (14:25)(21:25)(23:25)

Piąte kolejne zwycięstwo odniosły nasze kadetki w tegorocznej edycji rozgrywek o mistrzostwo Mazowsza.
Grając na wyjeździe w hali rywalek kadetki MOS Wola pokonały zespół Ateny Warszawa w stosunku 3 : 0 (14; 21; 23).

Dwa pierwsze sety to zdecydowana przewaga naszych dziewcząt, które mierzoną zagrywką zdobywały punkty bezpośrednio, bądź skutecznie odrzucały przeciwniczki od siatki, uzyskując przewagę w ofensywie.

W secie  trzecim sporo emocji. Gospodynie zaczęły grać odważniej. Teraz one podjęły ryzyko na zagrywce i to dawało oczekiwany efekt. W połowie tej partii uzyskały nawet czteropunktową przewagę. W bardzo nerwowej końcówce swoją wyższość wykazały jednak dziewczęta z Rogalińskiej, wygrywając do 23.

Skład MOS-WOLA: Ola Olszewska, Kasia Jędrzejewska, Julia Tomaszewska, Klaudia Kucharska, Natalia Kurpiewska, Weronika Brzuzy, Ania Pawłowska, Julia Misiukiewicz, Paulina Pontek, Ada Cichosz - debiut w oficjalnym meczu.

W czwartek 24. 10. o godzinie 17 30 przy Rogalińskiej mecz ze Spartą Warszawa -zapraszamy!