Kolejne zwycięstwo kadetek MOS Wola w lidze mazowieckiej.

Drużyna kadetek MOS Wola odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Nasze siatkarki pokonały we własnej hali 3:0 Volley Płock.

VOLLEY  PŁOCK POKONANY !

Bardzo dobre zawody rozegrały nasze kadetki w czwartkowy wieczór w swojej hali .Przeciwniczkami  była drużyna  z Płocka. Obie  ekipy  wygrywały swoje dotychczasowe  spotkania  i obie chciały  kontynuować  dobrą  passę.  Udało się to gospodyniom,  które udowodniły   wyższość  na boisku, wygrywając bez starty seta.

MOS Wola Warszawa - Volley Płock 3:0 (25:18)(25:21)(25:14)

Obie drużyny wyszły na parkiet bardzo skoncentrowane, starając się od pierwszych piłek wykazać swoją wyższość. Jednak to dziewczęta z Woli z akcji na akcję budowały swoją przewagę.  Prawie bezbłędne przyjęcie zagrywki w drużynie MOS-u, pozwalało rozgrywającej Oli Olszewskiej na kombinacyjną, urozmaiconą grę, co skutecznie wykorzystywały nasze egzekutorki. Zarówno skrzydłowe :Kasia Jędrzejewska, Natalka Kurpiewska i  Julka Tomaszewska , jak i środkowe Ola Hamuda  i Weronika Brzuzy, raz za razem popisywały się dynamicznymi akcjami  w ataku, co w połączeniu z poprawną grą w defensywie dawało pożądany efekt punktowy.

Tylko w połowie I i II seta wynik oscylował wokół remisu. Drugie odsłony tych setów, jak i cały set III to zdecydowana dominacja naszych kadetek . Duży  komfort posiada trener Lizińczyk z obsadą  „Libero”. Zarówno Klaudia Kucharska jak i Ania Pawłowska doskonale radzą sobie na tej pozycji. W czwartkowym meczu obie grały prawie bezbłędnie.

Skład zespołu UMKS MOS Wola: Hamuda Ola, Kurpiewska Natalka, Brzuzy Weronika, Tomaszewska Julia, Olszewska Ola, Jędrzejewska Kasia, Kucharska Klaudia (libero), Pawłowska Ania (libero),  Misiukiewi cz  Julia.