Kadeci MOS Wola wygrali 3:1 z MKS MDK w I lidze Mazowsza.

Pierwsza drużyna kadetów MOS Wola wygrała dwa mecze w I lidze Mazowsza. Najpierw,przed tygodniem, wygrała 3:0 z drugim zespołem MOS-u, a w sobotę pokonała 3:1 zespół MKS MDK Warszawa w hali przy Rogalińskiej.

Spore zainteresowanie kibiców siatkówki wywołał mecz w I lidze kadetów pomiędzy UMKS MOS Wola a MKS MDK Warszawa.

UMKS MOS I Wola Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:1 (25:17)(25:18)(23:25)(25:11)

Skład MOS Wola: M.Warzywoda, A.Kacperkiewicz, K.Bączek, D.Grzymała, M.Laskowski, M.Rećko, D.Jaglarski (libero) oraz M.Kuć, D.Grot.

Nasza drużyna przed tygodniem w spotkaniu inauguracyjnym wygrała 3:0 z drugim zespołem MOS Wola, a w sobotę zmierzyła się z Emdekiem.

W meczu z MKS MDK Warszawa zespół kadetów prowadził trener Krzysztof Felczak, który zastępował trenera Konrada Copa, który w tym czasie przebywał w Poznaniu na finale ogólnopolskim Turnieju Orlik Volleymania ze swoimi  młodszymi chłopcami z rocznika 2000.

W dwóch pierwszych partiach sobotniego spotkania z MKS MDK nasza drużyna grała dobrze i wygrała dwa sety wyraźnie, do 17 i 18. W trzeciej partii rywale zagrali lepiej, a nasza drużyna grała znacznie gorzej i bez nalezytej koncentracji i zaangażowania w walkę, co wykorzystali kadeci MKS MDK i wygrali seta 25:23.

Porażka w trzecim secie bardzo zdenerwowała siatkarzy MOS Wola i w czwartej partii zagrali znacznie lepiej, pokonując gości wyraźnie, 25:11 i w całym meczu 3:1.