Kadetki MOS Wola w półfinałach Mistrzostw Polski !

Kadetki MOS Wola , jako trzecia drużyna naszego klubu , po juniorkach i juniorach , awansowały do półfinałów MP. W drugim meczu ćwierćfinałowym znów wygrały 3:0 , z Truso Elbląg ! W trzecim meczu przegrały z Lublinem, ale awans jest .

Kadetki trenera Artura Wójcika, po wygraniu drugiego meczu ćwierćfinałowego 3:0 , awansowały jako trzecia drużyna MOS-u Wola, po juniorkach i juniorach, do półfinałów Mistrzostw Polski ! Gratulacje !

MOS Wola - Truso Elbląg 3:0 (25:19)(25:22)(25:19)

Nasze dziewczęta znowu zagrały dobry mecz. Miały przewagę we wszystkich elementach gry i pewnie wygrały 3:0. Dziewczęta są dobrze dysponowane fizycznie, grają dynamicznie i agresywnie.

W drugim meczu Lublin pokonał Łomżę 3:0 i juz wiadomo, ze jutro mecz o I miejsce MOS - Lublin , a obydwie drużyny już zapewniły sobie awans do półfinałów Mistrzostw Polski.

W ostatnim dniu turnieju w Elblągu, w niedzielę  kadetki MOS Wola przegrały 0:3 z Lublinem. Szczególnie dramatyczny był pierwszy set, przegrany 26:28. Potem dziewczęta przestały wierzyć w sukces i przegrały dwa kolejne sety.
Awans jednak zapewniły sobie juz wcześniej i najważniejsze, że zagrają w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski.