Horror z happy and-em na Rogalińskiej !

Juniorki MOS Wola , po wczorajszym zwycięstwie 3:1 w Węgrowie, dzisiaj przegrały 1:3 , u siebie na Rogalińskiej. O awansie MOS-u zadecydowały 4 małe punkty !

Niesamowite emocje , wręcz horror zgotowały sobie i swoim kibicom nasze juniorki w dwumeczu półfinałowym o Mistrzostwo Mazowsza.  Wczoraj pokonały na wyjeździe w Węgrowie miejscowy klub Niedźwiadek 3:1. Dzisiaj , we własnej sali nasze siatkarki przegrały 1:3 i... o wszystkim decydowały małe punkty !

MOS WOLA - Niedźwiadek Węgrów 1:3 (29:27)(22:25)(21:25)(23:25)

Pierwszego seta nasze siatkarki wygrały , po dramatycznej końcówce 29:27. Ale następne dwa sety wygrały węgrowianki, które zaimponowały niesamowitą walecznością o każdy punkt i prowadziły 2:1 w setach ! Wszystko miało sie zadecydować w ostatniej partii. Dziewczęta z MOS-u musiały zdobyć w tym secie co najmniej 20 punktów, by mieć lepsze małe punkty w dwumeczu. I w momencie , kiedy nasze dziewczęta uzyskały 20. punkt wiadomo było, że uzyskały awans do finału Mazowsza i zdobyły przepustkę do gry w Mistrzostwach Polski. Czwartego seta wygrały ambitne dziewczęta z Węgrowa 25:23, ale awans uzyskały dziewczyny z MOS WOLA !

Gratulacje dla naszych juniorek, które jako pierwsza drużyna MOS Wola już zapewniły sobie wyjście z Mazowsza do dalszych gier w Mistrzostwach Polski. Brawo !