Porażka juniorów MOS Wola z Metrem 1:3

W meczu czołowych drużyn juniorów na Mazowszu MOS Wola przegrał 1:3 z Metrem ,w swojej sali na ul.Rogalińskiej. Po wygraniu pierwszego seta przez siatkarzy MOS-u 25:20 , od połowy drugiej partii dominowali na boisku siatkarze z Ursynowa , a ich przewaga

Mecz na szczycie ligi mazowieckiej juniorów wywołał duże zainteresowanie. W hali MOS-u wszystkie miejsca siedzące były zajęte.
Zawodnicy obydwu drużyn przystąpili do meczu stremowani i popełniali sporo własnych błędów, szczególnie w zagrywce. W pierwszej partii od momentu 12:12 , MOS Wola zdobył kolejno cztery punkty blokiem i przewaga naszych siatkarzy utrzymała się do końca pierwszego seta, wygranego 25:20.
W drugim secie gra była początkowo wyrównana , po czym siatkarze Metra zdobyli kolejno kilka punków i uzyskali przewagę 16:11.  Od tego momentu zawodnicy Metra zaczęli grać swobodnie, atakowali z rozmachem , szczególnie skuteczny był J.Radomski , metrowcy  dużo bronili w polu, natomiast siatkarze MOS Wola grali coraz bardziej usztywnieni i nie byli w stanie nawiązać walki z dobrze dysponowanym przeciwnikiem. Jedynie K.Mazowiecki brał na siebie w tym czasie cieżar gry i sporo kończył w ataku.
MOS Wola próbował odwrócić niekorzystny wynik trudną zagrywką, ale popełniał bardzo dużo błędów własnych. Ostatni czwarty set to już wyraźna dominacja rozpędzonego Metra, w ataku w III i IV secie bardzo dobrze grał K.Wierzbowski, świetnie bronił A.Stańczak i cała drużyna nastawiona była na walkę.
 Siatkarzom z Ursynowa udawało się prawie wszystko, natomiast MOS Wola nie był w stanie podjąć walki, szwankowało przyjęcie, obrona i słabo grał blok.

MOS Wola - Metro 1: 3  (25:20)(20:25)(22:25)(15:25)