Młodziczki MOS Wola wygrały ostatni turniej na Mazowszu i całą rundę zasadniczą.

Drużyna młodziczek trenera Jacka Banasika zwyciężyła bez porażki w ostatnim turnieju I ligi na Mazowszu. Nasze siatkarki wygrały także rundę zasadniczą i będą gospodyniami turnieju finałowego o mistrzostwo Mazowsza.

Podopieczne trenerów  J.Banasika i St.Lizińczyka  uczestniczyły w dniach 19-20.01.2013 w ostatnim turnieju pierwszej ligi rozgrywanym w Radomiu.
Przeciwniczkami zawodniczek UMKS MOS WOLA były drużyny:
13 Radom
Lts Legionowia
Rosario Lubowitdz
Nike Ostrołęka
Volley Płock .

Skład UMKS MOS WOLA: M.Krajewska , A.Adamek .N.Kurpiewska ,W.Trzpioła ,W.Bentkowska , M.Waligóra ,W.Antosiak ,D.Staniaszek ,W.Zalewska .P.Uszyńska , P.Skrzos -libero .

Wyniki zespołu MOS Wola:

13 Radom - UMKS MOS 0-2
Lts Legionowia -UMKS MOS  0-2
Rosario Lubowidz  -MOS WOLA  1-2
Nike Ostrołęka -UMKS MOS  1-2
Volley Płock -UMKS MOS 0-2

Młode zawodniczki UMKS MOS WOLA z kompletem zwycięstw zapewniły sobie zwycięstwo w turnieju i jednocześnie zajęły pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej rozgrywek  młodziczek .
W marcu na obiektach przy ulicy Rogalińskiej zostanie rozegrany finał Mistrzostw Mazowsza, a trzy najlepsze drużyny zdobędą medale i przepustkę do Mistrzostw Polski .