Pewne zwycięstwo juniorek MOS Wola z Ateną

Drużyna juniorek MOS Wola zwyciężyła 3:0 Atenę Warszawa w mazowieckiej lidze juniorek na wyjeździe.

Pewne zwycięstwo juniorek MOS WOLA

W niedzielę 16.grudnia nasze juniorki grały na wyjeździe z zespołem Ateny Warszawa. W hali przy ulicy Karmelickiej niespodzianki nie było.

Drużyna trenerki Elżbiety Lizińczyk w dobrym stylu odniosła przekonywujące zwycięstwo w trzech setach (25:19 ; 25:17 ;25:14) . Gra w wykonaniu dziewcząt z Rogalińskiej mogła się podobać. Dobra , ‘’ mierzona” zagrywka , szczelny blok, coraz pewniejsze, mylące przeciwniczki rozegranie Oli Grzeszczak, pozwalało zawodniczkom atakującym na efektowne akcje przy siatce. Mimo iż przeciwniczki wykonały sporo widowiskowych zagrań, to duża liczba prostych błędów nie pozwoliła im na wygranie choćby jednego seta.

W najbliższą środę juniorki MOS rozegrają przedostatnie spotkanie. Przeciwniczkami będzie zespół UKS 13 Radom, a na zakończenie rozgrywek ( czwartek 20.XII. ) przy Rogalińskiej gościć będziemy drużynę Volley Płock. Kibiców serdecznie zapraszamy.