Dwa zwycięskie mecze kadetów po pięciosetowych bojach ze stołecznymi rywalami.

Pierwszy zespół kadetów trenera Piotra Najmowicza odniósł dwa cenne zwycięstwa z warszawskimi rywalami w I lidze mazowieckiej. W ubiegłym tygodniu kadeci wygrali 3:2 z MKS MDK w hali przy Rogalińskiej, a wczoraj na wyjeździe pokonali 3:2 Metro Warszawa.

Obydwa mecze były bardzo zacięte, wyrównane.

W środę , w ubiegłym tygodniu,w meczu w hali MOS-u przy Rogalińskiej, po przegraniu dwóch pierwszych partii, kadeci nadal walczyli z wiarą w zwyciestwo i wygrali trzy kolejne sety i cały mecz:

MOS I Wola - MKS MDK 3:2 (-21,-26,14,22,13)

W dniu wczorajszym w meczu rozegranym na Ursynowie kadeci rozegrali kolejny, pięcosetowy bój.

Metro - MOS I Wola 2:3 (-24,-24,23, 9, -12)

Tym razem nasi siatkarze, po ciężkiej walce, wygrali dwa pierwsze sety. Dwa kolejne wygrali gospodarze z ursynowskiego Metra i o wszystkim musiał rozstrzygnąc piąty set. Na szczęście nasz zespół wygrał tiebreaka 15:12 i cały mecz 3:2.