Pięciosetówka juniorek MOS-u Wola w hali przy Rogalińskiej.

Juniorki MOS Wola wygrały 3:2 z Legionovią, po zaciętym i dobrym meczu, w hali przy Rogalińskiej w I lidze mazowieckiej.

Pięciosetówka juniorek MOS-u przy Rogalińskiej

MOS Wola - Legionovia 3:2 (25:17)(17:25)(21:25)(25:17)(15:10)

Bardzo zacięty i stojący na dobrym poziomie pojedynek między zespołami juniorek MOS Wola i Legionovii Legionowo, mogli w czwartkowy wieczór oglądać kibice w hali przy ulicy Rogalińskiej.

Pierwszy set po prawie bezbłędnej grze wygrywają gospodynie do 17. W zespole MOSu funkcjonują wszystkie elementy i po 20 minutach całkowitej dominacji 1:0.

W drugim secie role się odwróciły. Teraz Legionowia „ chwyciła wiatr w   żagle’’ , a w szeregach miejscowych coraz więcej błędów i przegranych akcji. Tym razem Legionowia wygrywa seta do 17.

W trzeciej odsłonie na początku przewaga Legionowi : 7:2 , 9:3. Później gra się wyrównała i do stanu 20:20 prowadzenie zmieniało się kilkakrotnie. Końcówka należała do przeciwniczek i 25:21 w secie trzecim dla LTS.

W początkowej fazie czwartego seta żadna z drużyn nie mogła zaznaczyć swojej przewagi. Do stanu 12:12 obie ekipy grały „ punkt za punkt”. Dopiero przy zagrywce Oli Kołtuniak zespół MOSu zdobył kolejno 7 punktów, odskoczył na 23:15, by zakończyć seta wynikiem 25:17.

Piąta partia do połowy bardzo wyrównana. Przy zmianie stron 8:7 dla MOSu, później 10:9 , 11:10. Tym razem pewną, przynoszącą punty zagrywką popisała się w zespole MOSu Ania Karcz i po półtoragodzinnych emocjach 15:10 w secie czwartym i 3:2 dla MOS WOLA Warszawa.

Skład zespołu MOS Wola: Grzeszczak O , Lubiak M, Bratman A, Świercz O , Karcz A , Kołtuniak O , Wątroba – Sikorska O, Jędrzejewska K , Robaszkiewicz  M , Szyjka I - libero