Nareszcie zwycięstwo w II lidze mężczyzn. Siatkarze MOS Wola pokonali 3:0 Żyrardowiankę. W Młodej Lidze porażka 2:3 z Delectą Bydgoszcz.

Drugoligowa drużyna siatkarzy MOS Wola trenera Krzysztofa Wójcika wygrała 3:0 z Żyrardowianką w hali przy ul. Rogalińskiej, w czwartej kolejce rozgrywek, odnosząc pierwsze w tym sezonie zwycięstwo.

MOS Wola Warszawa - Żyrardowianka 3:0 (25:21)(25:17)(25:16)

MOS Wola: Obermeler, Skwarek, Urbański, Smoliński, Sęk, Cichocki, Bujniak (libero) oraz Osiecki, Gregorowicz, Sobolewski, Turkot.

Żyrardowianka: Kasprzyk, Godlewski, Grobelny, Sutyniec, Poinc, Jadacki, Łuczka (libero) oraz Karpiński, Jackowicz, Wrona.

Mecz nie stał na najwyższym poziomie, dużo było błędów własnych, które popełniali zawodnicy obydwu zespołów.

Drużyna gospodarzy we wszystkich setach zdecydowanie górowała w grze blokiem, zdobywając w ten sposób sporo punktów. Był to decydujący o zwycięstwie MOS-u Wola element gry, który odbierał często chęci do gry siatkarzom z Żyrardowa.

Kilka serii punktów zdobytych bezpośrednio z zagrywki było dopełnieniem sukcesu gospodarzy, którzy nie grali rewelacyjnie, ale pewnym zwycięstwem za trzy punkty wprawili w dobry humor kibiców przy Rogalińskiej na Woli.

Wkrótce więcej szczegółów.

W rozgrywkach Młodej Ligi zespół trenera Krzysztofa Wójcika grał swój mecz w Nowym Dworze. Mimo prowadzenia w setach 2:0 siatkarze MOS Wola/AZS PW przegrali mecz 2:3 z Delectą Bydgoszcz.

MOS Wola/AZS PW - Delecta Bydgoszcz 2:3(25:23)(25:22)(24:26)(21:25)(12:15)