Dwa kolejne zwycięstwa dziewcząt w rozgrywkach mazowieckich.

Juniorki MOS Wola pokonały w Płocku 3:0 zespół Volley Płock, natomiast drugi zespół kadetek MOS Wola pokonał 3:0 Spartę Warszawa.

Zwycięstwo juniorek MOS Wola w Płocku

25.10.2012 juniorki MOS-u Wola Warszawa rozegrały mecz w Płocku z Volleyem wygrywając 3 : 0 w setach ( 25-17  25-16  25-17 ). Mecz trwał 1 godzinę i 1 minutę. Tylko na początku pierwszej partii do stanu 8 : 8 gra była wyrównana, potem nasze dziewczęta „ odskoczyły ‘’ na kilka punktów i utrzymały tę przewagę do końca seta. Dwa następne sety to dominacja MOS-u we wszystkich elementach.

Skład zespołu MOS Wola : Jędrzejewska, Grzeszczak, Lubiak, Kołtuniak, Bratman, Świercz, Szyjka, Karcz, Wątroba-Sikorska, Robaszkiewicz

Od listopada rozpoczynamy rundę rewanżową.

Sparta pokonana przez drugi zespół kadetek MOS Wola

Wartościowe, przekonujące zwycięstwo 3 : 0 ( 14 ; 16 ; 21 ) odniosły kadetki trenera Stanisława Lizińczyka, występujące jako MOS II Wola nad tradycyjnie groźnym rywalem -warszawską Spartą.

Duża koncentracja w szeregach zespołu MOS Wola pozwoliła dziewczętom z Rogalińskiej na kontrolowanie przebiegu spotkania przez pierwsze dwa sety. W secie trzecim kilka nieudanych przyjęć zagrywki i prowadzenie rywalek dwoma, trzema punktami. Jednak od stanu 19 : 17 dla Sparty przeciwniczki zdobyły tylko dwa punkty, a miejscowe osiem, set wygrany 25 : 19 i cale spotkanie 3 : 0 .