30 spotkań - 30 zwycięstw drużyn MOS Wola na Mazowszu !

Trwa zwycięska seria drużyn MOS Wola, biorących udział w młodzieżowych ligach Mazowsza. Nikt nie zamierza przegrać i wszystkie nasze 5 drużyn ( młodziczki jeszcze nie wystartowały) wygrało swoje mecze uzyskując komplet 60 punktów i stosunek setów 86:7 .

W rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza w środę juniorki MOS Wola pokonały w meczu wyjazdowym MKS MDK Warszawa 3:1 (25:13)(22:25)(25:9)(25:15). Jak stwierdził trener Stanisław Lizińczyk w drugim secie dał pograć niektórym zawodniczkom rezerwowym i ... nasza drużyna przegrała seta.

W czwartek, w hali na Rogalińskiej kadeci MOS Wola pokonali UKS Halinów 3:0 (25:17)(25:9)(25:11). Mecz zdecydowanie wygrany, a trener Krzysztof Zimnicki sprawdził w grze całą dwunastkę zawodników.

W sumie nasze drużyny zdobyły dotychczas komplet 60 punktów w 30 meczach. Należy jednak podkreślić, że są to dopiero eliminacje grupowe, a w finałach Mazowsza zagrają już sami najlepsi.