Trudna próba dla młodszej drużyny kadetów MOS Wola

Młodsza drużyna kadetów MOS Wola prowadzona przez trenera Krzysztofa Dziubańskiego startuje w I lidze mazowieckiej kadetów jako drugi zespół MOS Wola. Większość chłopców ma krótki staż treningowy, drużyna powstała niedawno i dlatego od drużyny nie oczekuje się zwycięstw, ale liczymy na ambicję i stały postęp w grze.

W ostatnią sobotę zawodnicy trenera K. Dziubańskiego grali na Rogalińskiej z RCS Radom.

MOS II Wola - RCS Radom 0:3 (19:25)(16:25)(5:25)

Skład MOS Wola: Kacper Goździkiewicz (k), Dawid Łukaszewicz, Jakub Gładysz, Patryk Tucholski, Daniel Wnorowski, Kamil Miloszewski, Jakub Jarzyna (libero)

W sobotnim meczu z Radomiem w pierwszej partii nasza drużyna walczyła długo punkt za punkt i dopiero w końcówce kilka błędów własnych pozwoliło radomianom wygrać seta 25:19. W tym secie wyróżnili się Kuba Gładysz i Kacper Goździkiewicz.

W drugim secie goście znacznie lepiej zagrali zagrywką i odrzucili naszych siatkarzy od siatki i w ten sposób trudniej było o punkty. W tym secie z bardzo dobrej strony pokazał się Daniel Wnorowski i dobrze grał nadal Kacper Goździkiewicz. Set przegrany 16:25.

Trzeci set to niestety wysoka porażka.Zawodnicy z Radomia pokazali na co ich stać nie dając nam wielu szans. Zaczęli bardzo mocną zagrywką, nie popełniając błędów własnych. Pomimo zmian i przerw nie udało nam się przełamać dobrej gry zawodników z Radomia i wysoka porażka 5:25.

Trener Krzysztof Dziubański korzysta w meczach ligi mazowieckiej z następującej kadry zawodników: