Juniorzy MOS Wola ulegli siatkarzom Metra w meczu na Ursynowie

Drużyna juniorów MOS Wola trenera Krzysztofa Felczaka przegrała 0:3 w I lidze mazowieckiej z zespołem juniorów Metra w meczu, który odbył się w hali gości na Ursynowie.

KS Metro Warszawa - MOS Wola Warszawa 3:0 (25:19)(27:25)(25:23)

Skład  MOS-u: Gregorowicz, Trzmiel, Zambrowski, Prudzyński, Dybowski, Zackiewicz, Bujniak (libero) oraz Mata, Kowalczyk, Szczepaniak, Kulik.

Mecz w hali na Ursynowie nie stał na wysokim poziomie. Obydwa zespoły grały nierówno i ładne siatkarskie akcje przeplatały się z licznymi błędami. Serie błędów własnych obniżyły poziom tego meczu.

W pierwszej partii gospodarze rozpoczęli od 4:0 i mimo, że potem długimi okresami toczyła się wyrównana walka, to cały czas siatkarze Metra prowadzili i kontrolowali grę.

W drugim secie Metro prowadziło już dziewięcioma punkatmi po serii skutecznych zagrywek i bloków, ale siatkarze gospodarzy rozluźnili się i ambitnie walczący w tym momencie juniorzy MOS-u wyrównali stan seta w końcówce. Końcówka drugiej partii to było najciekawsze wydarzenie tego meczu. Gospodarze wygrali końcówkę partii 27:25.

W trzeciej partii dość długo prowadzili siatkarze MOS-u, ale przede wszystkim dzięki seriom udanych zagrywek siatkarze Metra wykazali swą wyższość także w tym secie i zasłużenie wygrali mecz.

Trener Krzysztof Felczak krótko skomentował ten pojedynek: - Nasz zespół rozegrał słaby mecz, szczególnie pod względem mentalnym. Nasi chłopcy sprawili zawód, ponieważ nie weszli ambitnie w grę i łatwo oddali pole przeciwnikom."

dodał: Xawery