Udana wyprawa siatkarek MOS Wola do Radomia. Wygrane mecze kadetek i juniorek.

Dwa zwycięstwa bez straty seta odniosły kadetki i juniorki MOS Wola w Radomiu w rywalizacji z UKS 13 Radom.

Udanie zakończyła się wyprawa naszych juniorek i pierwszego zespołu kadetek do Radomia. Zarówno starszy jak i młodszy zespół nie miał problemów z odniesieniem zwycięstw ze swoimi rówieśniczkami z UKS„13” Radom.

Kadetki wygrały 3:0,  starsze koleżanki nie chciały być gorsze i również bez straty seta pokonały Radomianki 3:0.

W I lidze kadetek: UKS 13 Radom - MOS I Wola 0:3(-16,-15,-12),

W I lidze juniorek: UKS 13 Radom - MOS Wola 0:3(-14,-16, -10).

Na szczególne wyróżnienie zasługują szczególnie dwa elementy siatkarskiego rzemiosła, a mianowicie: zagrywka i atak, którymi oba zespoły zdobywały mnóstwo punktów.

UMKS MOS Wola w meczach z 13 Radom reprezentowały:

KADETKI I: Nadowska Małgosia, Jędrzejewska Kasia, Prus Zuzia, Jastrzębska Paulina, Nawrot Nina, Lubiak Monika, Żywek Gabrysia, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Brudnicka Kasia. Trener: Wójcik Artur.

JUNIORKI: Świercz Ola, Grzeszczak Ola, Bratman Ania, Lubiak Monika, Robaszkiewicz Marta, Jędrzejewska Kasia, Szyjka Iza, Karcz Ania, Nadowska Małgosia, Wątroba-Sikorska Olga. Trenerka: Lizińczyk Elżbieta.

dodał: GO/WU