Sukces kadetek MOS I Wola w 1/8 Mistrzostw Polski. Awans do ćwierćfinałów.

W rozgrywanym w Jaśle turnieju grupy V, Kadetki MOS Wola wygrywając dwa mecze uplasowały się na drugim miejscu. Tym samym zagwarantowały sobie udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Polski. Drugiej drużynie MOS Wola nie udało się awansować.

Zespół trenerki Elżbiety Lizińczyk w drodze do ćwierćfinałów Mistrzostw Polski pokonał takie zespoły jak: UKS „Sprint” Płociczno-Tartak, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski (oba mecze po 3:0), przegrywając tylko z UKS „MOSiR” Jasło. Ostatecznie pierwszy zespół kadetek zajął drugie miejsce w turnieju i awansował do ¼ Mistrzostw Polski.

Turniej ćwierćfinałowy odbędzie się w Sulechowie w dniach 20-22.04.

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS MOSIR Jasło

2. UMKS MOS Wola I Warszawa

3. TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski

4. UKS Sprint Płociczno-Tartak

Podopieczne trenera Artura Wójcika rozgrywały  turniej eliminacyjny w Mońkach. Przeciwniczkami MOSu II Wola były: Gim-Net Mońki, MKS Łańcut, Szóstka Biłgoraj. Wolskie siatkarki niestety przegrały wszystkie mecze stosunkiem 0:3, zajmując w końcowej klasyfikacji ostatnie miejsce.

Trener Artur Wójcik po zakończeniu gier nie ukrywał rozczarowania ze swoich zawodniczek. Według szkoleniowca nie miejsce i wyniki, lecz styl w jakim dziewczęta grały pozostawia wiele do życzenia.

Jednak start kadetek ’96 w rozgrywkach ligowych sezonu 2011/2012 można uznać za sukces. Dziewczęta rozpoczynały gry od II ligi mazowieckiej kadetek. Awansowały do I ligi , gdzie ograły wyżej notowane zespoły, a na arenie polskiej zdobyły ogromne doświadczenie, które na pewno będzie procentowało w przyszłym roku.