Kadeci MOS Wola awansowali do pierwszej czwórki w Polsce

Porażka 1:3 kadetów MOS Wola z Maratonem Świnoujście w ostatnim meczu grupowym, ale z pierwszego miejsca wchodzimy do czwórki.

Wynik pierwszego dzisiejszego meczu w naszej grupie na mistrzostwach Polski kadetów zapewnił już awans do czwórki naszym kadetom.

Lechia Tomaszów - AZS Olsztyn 3:0

W ostatnim meczu
MOS Wola - Maraton Świnoujście 1:3 (16:25)(26:24)(22:25)(11:25)
Skład MOS Wola: Łomacz, Kiszka, Fijałkowski, Wójcicki, Bartman, Stepień, Kowal (libero), oraz Kaczorowski Ł.,Kaczorowski P., Drzyzga, Świercz.
W ocenie trenera nasz zespół przystąpił do meczu zdekoncentrowany, ponieważ we wcześniejszym spotkaniu padł rezultat, który już naszej drużynie dał awans. Po wygraniu drugiego seta MOS Wola miał już zapewnione pierwsze miejsce i nie przejawiał ochoty do dobrej gry, w przeciwieństwie do ambitnych graczy Maratonu. W czwartym i w piątym secie trener robił zmiany (grało 11 zawodników) i szukał lepiej grających graczy. W sumie najbardziej zawiodło przyjęcie zagrywki.