Gramy o złoty medal !!!!!!!

Po dramatycznym półfinale MOS Wola pokonał AZS Częstochowa 3:2 (w piątym secie 15:13) i jutro gramy o złoto z Gwardią Wrcław, która pokonała AZS Olsztyn, także 3:2

Niesamowita dramaturgia meczów półfinałowych na mistrzostwach Polski juniorów w Szczecinie. Obydwa p ółfinały zakończyły się po pięciosetowych bojach.
Nasi siatkarze, mimo że przegrywali 1:2 w setach, potrafili wykrzesać z siebie siły i zagrali doskonałą końcówkę. W piątym secie przegrywaliśmy już 4:9, 5:10 ... i rozpoczął się niesamowity finisz MOS-u. W sumie wygraliśmy piatego seta 15:13 i cały mecz 3:2.

W drugim meczu niespodziewanie Gwardia Wrocłąw pokonała 3:2 AZS Olsztyn.

W meczu o brąz zagrają dwa zespoły akademiskie AZS Olsztyn z AZS Częstochową, zaś w meczu o złoto zagrają MOS Wola Warszawa z Gwardią Wrocław .