Juniorzy MOS Wola awansowali do czwórki !

Po zwycięstwie 3:0 z MKS MDK Warszawa siatkarze MOS Wola zapewnili sobie awans do czwórki i będą walczyć o medal mistrzostw Polski

Dramatyczny był końcowy etap rozgrywek w naszej grupie mistrzostw Polski w Szczecinie, Układ gier i wyników sprawił, że zespół MOS Wola musiał wygrać z MKS MDK Warszawa 3:0. Strata choćby jednego seta spychała nas do grupy walczącej o miejsca 5-8.
Przy dopingu szczecińskiej publiczności MDK zagrał swój najlepszy mecz w turnieju i walczył z ogromną ambicją o seta dla ...Morza Szczecin.
Nasz zespół stanął jednak na wysokości zadania , grał skupiony i z ogromną determinacją. Tak jak trzeba wygraliśmy 3:0 i jesteśmy w pierwszej czwórce mistrzostw !!!

Dzisiaj mecze na krzyż, MOS Wola gra z AZS Częstochową ( zwycięzca grupy A), a AZS Olsztyn gra z Gwardią Wrocław,
Zwycięzcy zagrają o złoto, przegrani o brąz.