Kolejna wygrana kadetek '95 w I lidze mazowieckiej

W 14 kolejce I ligi mazowieckiej kadetek MOS I Wola podejmował UKS Polonez Wyszków. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla gospodyń.

Choć wygrana cieszy to styl w jakim kadetki pokonały rywalki już nie do końca. Pomimo, że przeciwnik nie był zbyt wymagający to przyjechał do Warszawy zmobilizowany i zmotywowany. Mosianki za to nie zaprezentowały gry godnej faworyta i gospodarza zawodów. Serwis, element, który niewątpliwie powinien być atutem na własnej hali był zmorą wolskich dziewcząt. Ilością błędów straconych w tym elemencie można by obdarować kilka meczów. Niestety przytrafiły się one w jednym. Efektem był stracony pierwszy set. Na szczęście gra w pozostałych elementach nie wyglądała tak źle i pozostałe sety padły łupem gospodyń.

MOS I Wola - Polonez Wyszków 3:1 (22:25; 25:13; 25:7; 25:20)

Skład MOS-u: Grzeszczak, Dziekańska, Grajek, Gawlik, Bratman, Świercz (K), Jasik, Olak, Jędrzejewska, Robaszkiewicz, Trocińska, Szyjka (L).

Była to ostatnia kolejka sezonu zasadniczego. Zespoły czeka teraz runda play- off i walka o finały.